Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece selen aktarımı derunin değil, aynı zamanda zevküsefa derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız kazara biriyle konstrüksiyonlabildiği gibi hatta tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve yârenlik ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş gerçekleştirmek derunin sadece nickname (eğreti insan) cızıktırmak yerinde olurken kimilarındaysa sohbete mirlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence çatlak sebebiyleünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü gibi tercihe ilgilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir özge pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir