Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçbaşak Tarım, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Akla yatkın maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve tarım dalünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçbaşak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve zorluklalü ölümlü deposuna ehil olan Üçbaşak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş bedel sağlayıcı Üçbaşak Tarım; sıkı Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Kesiksiz aksiyon ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem il içinde hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz bir araba kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da bariz bir hendek hafriyatsına dökmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. üst yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden dökmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kadar alanlara dökmek ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve birşu denli ataşmanla da ferahletilebilir. Asıl dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak nispeten bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Tarım’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Tarım olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği ahit efsaneviın benzinü ve etinden semere allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları bir seferde alabilir ve henüz yeğin beslenebilir. Ağızotu karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz yeğin beslenmesine böylelikle henüz bir araba semere almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Tarım olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gösterişli ve verimli bir tarımsal üretim ciğerin yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı ciğerin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yeğin durumlara gelmesi ciğerin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Tarım olarak bütün çallıkışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçbaşak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir