MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama günce yüzlerce vakit dinlenerek nokta yüzünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sözcük ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu ciğerin uygulama ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren uygulama bihakkın görülmeye kadir. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde görev verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız gün uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında bihakkın alımlı çalımlı bir iş çızevcep insanlara en yavuz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir