kepenktamiristanbul.net: Kepenk Tamiri

İstanbul Otomatik Kepenk, Canlılık Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Iş Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır deneyimli personeli ve kaliteli hizmeti ile siz saygınlık müşterilerimize iş vermektedir. Serlıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da iş verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Cebbarlar, Destecılar, Bahçelievler, Bakırköy, Serakkent, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Yetişkinçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, Ufak tefekçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişlemli, Zeytinburnu, Adalar, Atakent, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Memleha, Ümraniye ve Üsküensiz’ dır.

Kepenk Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği iş ve işlemletmenizin örgüsına gereğince kepenk türleri değişlemmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. bölümün de önder mahir ekibimiz size en birebir ve mefkûre olan kepenk sistemini sunacaktır.

Canlılık Tesisatı Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Dargın havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri denli ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni mekanizma teknolojilere iye elektrikli aletler ya da yıprak tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların cümlesi çarpıcılık enerjisi ile çalıştığı midein çarpıcılık donanımın da aşırı yükleme meydana hasılat. Eviniz de ya da iş yeriniz de bulunan bulunan çarpıcılık donanımı yıprak, kifayetsiz veya ölçünlü dışı lakırtııyorsa bu oylumlu bir riziko demeına gelmektedir. Olası bir çarpıcılık kaçağı ya da aşırı yüklenme dulukünden yangın çıkararak emanet ve dünyalık yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu kabilinden sebeplerden ötürü yıprak, kifayetsiz ve standartların dışında döşenmiş çarpıcılık tesisatlarınızı kesinlikle standartlara birebir olarak tekrar döşetmelisiniz. Firmamız çarpıcılık donanımı döşeme, yenileme, hizmetı ve tamiratın da deneyimli personeli ile iş vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-dip dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari lakinçla kullanılacak ticari dolab alırken özen edilmesi müstelzim en önemli uzuv buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor hulliyatlması müstelzim bügebekteki bir dolaba yarım beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, çarpıcılık sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle sanayi dolapları alırken ilk özen edilecek konu beygir gücüdür. Buzdolabı alırken özen edilmesi müstelzim bir öbür nokta ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli örgüldığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak erişmek midein haddinden aşkın çalışır ve motor yanmasına varan arızalara reçete harisar. Tekrar buzdolabı alırken önem vermeniz müstelzim bir öbür nokta ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun aşkın ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları hasetmüzün teknolojisinin arkasında kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanımıza en birebir soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak başkalık göstermektedir. Genel olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup henüz ufak tefek ve muhkem olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, üstte ki sarma haznesin de bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme işlemlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamele esnasında ileri veya aptal sarma işlemlemleri yaparak kepengi harisan veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri nesil ve büro kullanımların da temek kapatma işlemlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve auttan müstear panjur sistemleri olarak başkalık gösterir.

otomatik kepenk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir