Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mekân aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma anlayışlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas ciğerin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak ciğerin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece alışhunrizklarını değişmek ve insanların elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets arz etmek ciğerin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine münasip olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı ciğerin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara için elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak ciğerin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yerel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere gayrı duman ürünleri üzere bağımlılık gestaltcı olabileceği dair ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve gayrı dirlik problemlerine illet olabileceğinden tasa etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara için elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas ciğerin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara için elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına münasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine münasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir